PC-LITE
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

تردميل و دوچرخه ثابت با مناسب ترين قيمت
تردميل و دوچرخه ثابت وسايل هستند كه با توجه به زندگي روزانه و كار نشسته اي كه امروز براي همه ي ما اتفاق مي افتد و همچنين آلودگي هوا ، فضاي سبز محدود و همچنين وقت كم براي ورزش ، تردميل در انواع مختلف براي دويدن و ورزش بسيار عالي مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۰:۲۱ ] [ admin ]

چگونه پولدار شويم ؟ مطمئن هستم بار اول نيست كه چگونه پولدار شويم را در گوگل جستجو كرده ايد.

ولي اين را مي دانم كه اين آخرين جستجوي شماست!

چون اين بار به سايت درستي وارد شديد كه يك بار براي هميشه به پاسخ سوالتان مي رسيد.

دكتر كاوياني در دوره رايگان ثروتسازي و در يك هفته فرمولي عملي به شما مي دهد كه راه پولدار شدن را ياد بگيريد

  

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۵:۳۵ ] [ admin ]

رويكرد خاص برنامۀ فارسي آموزي، رويكرد مهارتي است؛ يعني بر آموزش و تقويت مهارت‌هاي زباني و فرازباني، تأكيد دارد و ادامۀ منطقي كتاب‌هاي فارسي دورۀ ابتدايي است؛ به همين روي، لازم است همكاران ارجمند از ساختار و محتواي كتاب‌هاي دورۀ پيش، آگاهي داشته باشند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۴:۴۷ ] [ admin ]

اگر بخواهيم به سراغ بازي هايي برويم كه در بين كاربران طرفداران بيشتري براي خود دست و پا كرده اند، بدون شك يكي از بهترين بازي ها براي اين كار بازي زيباي آميرزا مي باشد. اگر تا به حال آميرزا را بازي نكرده باشيد و يا حداقل نام آن را هم نشنيده باشيد، به احتمال زياد شما از افرادي هستيد كه به طور كلي از تلفن همراهتان براي انجام بازي استفاده نمي كنيد. آميرزا به حدي محبوب است كه در كم مكان عمومي مي توان حضور داشت كه در آن كسي در حال انجام بازي آميرزا نباشد. اين همان چيزي است كه براي بسياري از كاربران براي انتخاب يك بازي جذاب اهميت دارد. آميرزا را مي توانيد در كنار خانواده نيز امتحان كنيد كه اين كار باعث خواهد شد سرعت قابل قبولي براي انجام آن داشته باشيد اگر خودتان به تنهايي پيش برويد هم اين كار همچنان امكان پذير است ولي اميدي به امتيازهاي بالا نداشته باشيد.

اين بازي بدون شك پادشاه بازي هاي حدس كلمات مي باشد كه از نمونه هاي خارجي كپي برداري شده است. آميرزا كاراكتر محبوب اين بازي مي باشد كه در تمامي مرحله هاي بازي در كنار شما حضور دارد اما در هر فصل نيز يك سوپرايز در مقابل شما قرار خواهد گرفت و آن هم شخصيت هر مرحله مي باشد. در اين بازي شخصيت هاي زيبايي براي هر فصل در نظر گرفته شده اند كه اسامي آن ها نيز خنده دار مي باشد. در فضاسازي بازي نيز سعي شده است از مكان هاي تاريخي و جاذبه هاي گردشگري تمامي استان ها و شهرهاي بزرگ كشورمان استفاده شود كه البته به طور هوشمندانه اي شاهد اجراي اين امر بوده ايم. سكه هايتان را بايد در بازي آميرزا مديريت كنيد به اين علت كه چه بخواهيد و چه نخواهيد در اين بازي به سكه هاي زيادي نيازمند خواهيد شد. آميرزا براي همه محبوب است و شما نيز مي توانيد علاقه خود را به اين بازي مورد بررسي قرار دهيد. در آخر نيز به عنوان كمك به كاربران سايت خودمان، جواب هاي بازي آميرزا را در اختيار طرفداران اين بازي دوست داشتني قرار مي دهيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۱:۲۷ ] [ admin ]

بهترين جنس لباس ورزشي كدامند.
از انجا كه امكان تعريق در ورزش بسيار زياد است .بايد لباسي مناسب براي ورزش انتخاب كنيم .
لباس هاي تمام نخ يا نخ پنبه، بهترين جنس براي لباس هاي ورزشي هستند. لباس هاي نخي يا پنبه اي، عرق را به سادگي به خود جذب مي كنند و مانع عرق سوز و قرمز شدن بدن را به خصوص در ناحيه زير بغل و كشاله ران مي گيرند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۲:۰۹ ] [ admin ]

از جمله اصول انسان‏شناختي در نگرش اسلامي توجه به اصل مسئوليت و رشد و تكامل آن در انسان است. از سوي ديگر، يكي از روش‏هاي برخورد با مشكلات رفتاري روش «مسئوليت دادن» است. گاهي افراد براي فرار از مسئوليت خطا را به خدا نسبت مي‏دهند. قرآن كريم در اين‏باره مي‏فرمايد: «مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللّهِ وَمَا أَصَابَكَ مِن سَيِّئَةٍ فَمِن نَفْسكَ»؛2 هر چه از خوبي به شما برسد از طرف‏خداونداست‏وهرچه‏خطاكنيدازناحيه‏خودشماست.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۹:۴۶ ] [ admin ]

در اين مقاله گزيده‌اي از نكاتي را مرور مي‌كنيم كه متخصصين سايت Parents اعم از متخصصان اطفال، روان‌شناسان رشد و مربيان براي تربيت فرزندان، به والدين پيشنهاد داده‌اند تا كودكاني سالم و شاد داشته باشند. شما مي‌توانيد با استفاده از اين ۵۰ نكته رابطه‌ي بهتري با كودك خود برقرار كنيد، شادي بيشتري به زندگي او بياوريد، او را براي موفقيت‌هاي آينده در زندگي آماده كنيد و در نهايت پدر و مادري عالي باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۸:۲۵ ] [ admin ]

روانشناسان به اين نتيجه رسيده‌اند كه دوران كودكي در شكل دادن به شخصيت افراد در نوجواني و بزرگسالي نقش بسيار مهمي بازي مي‌كند. بيشتر مشكلات رواني‌اي كه افراد در بزرگسالي تجربه مي‌كنند نتيجه‌ي تجارب ناخوشايندي است كه در كودكي از سر گذرانده‌اند. بسياري از والدين تصديق مي‌كنند كه بزرگ‌ كردن كودكان بسيار دشوار است و تمام تلاش خود را كرده‌اند تا ارزش‌هاي والاي انساني را به فرزندان خود بياموزند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۷:۲۰ ] [ admin ]

دنياي اين روزهاي ما، شايد دنياي چندان شادي براي آدم بزرگ‌ها نباشد. اتفاق‌هاي ناخوشايندي كه در گوشه‌ گوشه‌‌ي جهان مي‌افتد، دائماً كام ما را تلخ مي‌كند.

جنگ، گرسنگي، آواره‌ها و پناهجويان، تضادها و تعارض‌هاي فرقه‌اي و قبيله‌اي به شكل‌هاي سنتي و يا با پوشش‌هاي مدرن، همه و همه فضايي را ايجاد كرده كه گاهي نگران مي‌شويم كه فرزندان ما در چه دنيايي زندگي خواهند كرد. بگذاريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۶:۰۸ ] [ admin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By viablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب